Skupiny
Diskuse
Akce
Chaty
zpět
Diskutujte o všem, co vás zajímá. V seznamu níže přitom můžete sledovat nejen diskuse ve skupinách, kterých jste členem. Zajímavé příspěvky vám díky tomu nemohou uniknout.
Nepřečtené Přečtené

Téma: Koho nominovat?

Skupina: prezident ČR a kandidatura

autor: vytvořeno: 11.11. 2021 20:19

V součastnsti se médii probírají dvě jména možných kandidátů pravicových stran generál Petr Pavel a Miroslava Němcová. Osobně bych byl pro Němcovou jako kandidátku nové vlády. Možná by jsme  konečně mohli mít prezidentku.

Téma: Změna jednacího řádu PS kvůli blokování korespondenčí volby

Skupina: Korespondenční volby

autor: vytvořeno: 26.10. 2022 17:51

Není moc fér když menšina poslanců z ANO a SPD blokují korespondenční volbu protože to nechtějí  a dlouhým žvaněním zdržují zavedení korespondenční volby. Měl by být změněn jednací řád Sněmovny a stanoveno jak dlouho...

Téma: Ceny energií

Skupina: Komise pro energetiku

autor: vytvořeno: 05.01. 2022 09:30

Pro občasník v Ústí nad Labem, k chystaným komunálním volbám jsem na požadavek připravil článek "Kam míří ceny energií."

Nakonec do tisku nebyl zařazen, nerad píši do zásuvky, tak ho vyvěsím, alespoň zde.

Kam míří ceny...

Téma: Víme , co cheme, kamj deme a co chceme dosáhnout?

Skupina: TOP 09 Aktivní skupina

autor: vytvořeno: 10.03. 2021 10:01

Už delší dobu tady nikdo nic nepřidal. Proto jsem se rozhodl napsat něco o pocitech řadového člena. Obecně mám pocit, že není jasné, cokonkrétně jako strana chceme aktuálně a co vdelším horizontu. Stále probíhají diskuse o...

Téma: Vyjádření Asociace děkanů filosofických fakult

Skupina: Vzdělání, věda a výzkum

autor: vytvořeno: 09.12. 2021 22:32

Vážení, 

v nedávné době jsem zaregistroval vyjádření Asociace děkanů filosofických fakult, které je volně přístupné. Prosím, neberte následující odkaz jako reklamu mé alma mater, ale je to místo, kde jsem jej viděl. 

...

Téma: Konec využívání uhlí v ČR

Skupina: Komise pro energetiku

autor: vytvořeno: 06.12. 2020 20:13

Naše předsedkyně Markéta na svém fcb 4.12. prohlásila, že rok 2033 je pro TOP09 nejzašší možný termín konce využívání uhlí. Snažil jsem se najít na našem webu, a i tady, nějaký oficiální materiál, nebo vůbec nějaký, ale nic...

Téma: O jaké resorty v případné většinové vládě 5 stran by TOP 09 měla usilovat a proč?

Skupina: Budoucnost TOP09

autor: vytvořeno: 12.10. 2021 21:22

Dobrý den, nejsem součásti užšího vedení strany a uvědomuji si, že v tuto chvíli (čili již po volbách s našim poměrně úspěšným výsledkem :)) je v podstatě pozdě (teprve) vést diskuzi na uvedené téma. Leč - názory, a zvláště ty...

Téma: Způsob modernizace AČR

Skupina: Zahraniční a obranná politika ČR

autor: vytvořeno: 20.08. 2021 08:22

Dobrý den, i na základě tématu, zda-li potřebuje naše republika vynakládat peníze na obranu jsem se rozhodl založit toto téma, kde bychom se mohli trochu podívat na modernizační procesy v AČR.

Kde začít? Tak začněme třeba u...

1 2 3 46101519

Pojďte do toho s námi!

Přejeme si znát vaše názory. Připravili jsme pro vás dotazník, který nám pomůže změnit nevypovídající ankety na rychlé a hodnotné výzkumy. Pomozte nám lépe poznat vaše názory, zapojte se do kampaní, komunikace a buďte skutečnou součástí TOP 09. Po vyplnění vám navíc budeme moci ušít naše komunikační kanály přímo na tělo - už žádné nezajímavé informace, budeme vám servírovat to, co vás opravdu zajímá.
Vyplnit