Skupiny
Diskuse
Akce
Chaty

Zájem o členství v okrskové volební komisi

Pro volby: 2020 zastupitelstva krajů a 2020 senát

Letos TOP 09 deleguje členy do OVK pouze v těch krajích a senátních obvodech, kde v rámci koalice zajišťuje administrativu voleb. Jde o kraje: Středočeský, Jihočeský, Liberecký, Královéhradecký, Vysočina, Jihomoravský. A senátní obvody: č. 18 - Příbram, č. 21 - Praha 5, č. 36 - Česká Lípa, č. 42 - Kolín, č. 48 - Rychnov nad Kněžnou, č. 54 - Znojmo.

Pro kraje Plzeňský, Pardubický, Moravskoslezský a senátní obvod č. 27 - Praha 1, se prosím obraťte na ODS; pro Karlovarský, Zlínský a senátní obvod č. 24 - Praha 9 na STAN; pro Ústecký na Zelené; pro Olomoucký na KDU-ČSL.


Upozorňujeme, že pokud jste již v našem informačním systému veden/a, je třeba se před odesláním zájmu o členství v OVK přihlásit vpravo nahoře e-mailem a heslem. Neznáte heslo? Jednoduchá pomoc.

Budeme od Vás potřebovat tyto osobní informace


Prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle těchto pravidel a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.

Chci dostávat příležitostné informační e-maily z TOP 09. (Nastavení lze kdykoli změnit.)

Pojďte do toho s námi!

Přejeme si znát vaše názory. Připravili jsme pro vás dotazník, který nám pomůže změnit nevypovídající ankety na rychlé a hodnotné výzkumy. Pomozte nám lépe poznat vaše názory, zapojte se do kampaní, komunikace a buďte skutečnou součástí TOP 09. Po vyplnění vám navíc budeme moci ušít naše komunikační kanály přímo na tělo - už žádné nezajímavé informace, budeme vám servírovat to, co vás opravdu zajímá.
Vyplnit