Skupiny
Diskuse
Akce
Chaty
zpět
Diskutujte o všem, co vás zajímá. V seznamu níže přitom můžete sledovat nejen diskuse ve skupinách, kterých jste členem. Zajímavé příspěvky vám díky tomu nemohou uniknout.
Nepřečtené Přečtené

Téma: "Ruské" e-maily

Skupina: Informační a komunikační technologie

autor: vytvořeno: 10.05. 2018 00:04

Dobrý den, 

pár týdnů po sněmovních a prezidentských volbách docela rezonovalo téma řetězových (dezinformačních) emailů, které byly cílené na starší občany. Rad bych na nich čistě ze zájmu provedl analýzu. Samozřejmě,...

Téma: Komunální volby-Praha

Skupina: Nová strategie

autor: vytvořeno: 08.01. 2018 18:36

Zdravím všechny,

rád bych nadhodil jednu poměrně důležitou otázku, vzhledem k tomu, že se blíží komunální volby. Kdo by podle vás měl být naším volebním lídrem v Praze?

Ano, vím, že chceme a musíme uspět i jinde, ale Praha je...

Téma: Návštěva ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha

Skupina: Zdravotnictví

autor: vytvořeno: 19.04. 2018 17:47

Dobrý den všem! Chytil jsem se nedávno s Adamem Vojtěchem v diskusi na Facebooku. Výsledkem toho bylo, že mne pozval na schůzku 7.5. Budu na té schůzce ještě s jedním z kolegů, který je rovněž jako já mladý lékař pracující ve...

Téma: Integrace středopravých stran

Skupina: Nová strategie

autor: vytvořeno: 29.03. 2018 08:28

Zdravím všechny, poslední dobou se na facebookových stránkách podporovatelů TOPky rozhořela diskuze ohledně integrace středopravých stran (TOP 09, KDU-ČSL a STAN). Rád bych k tomu přidal několik postřehů:
1) O...

Téma: Barvy TOP 09

Skupina: Barva strany ve volebních průzkumech

autor: vytvořeno: 29.01. 2017 09:42

Během každých voleb, byla TOP 09, na všech mapách, grafech a ve všech médiích, až doposud, vždy zobrazována fialovou barvou.
Naše logo se ovšem skládá z barvy červené a modré a mezi nimi je prakticky neviditelný úzký fialový...

Téma: Několik bodů pro start diskuse

Skupina: Nová strategie

autor: vytvořeno: 22.10. 2017 09:05

V současné situaci je třeba si vyjasnit, co má TOP 09 přinášet voličům, jako základní (a dosud opomíjené) aspekty vidím:

- zaměření na emoce voličů (po analýze , které hlubinně psycholigické motivy stály za výsledky voleb)

...

Téma: senát a Ms,Mv

Skupina: Komise pro soudnictví a spravedlnost

autor: vytvořeno: 18.02. 2018 15:02

dobrý den 

některé události v poslední době mě vedou k zamyšlení se nad tím zda pojistky svobody a spravedlnosti jsou u nás dostačující a zda by nechtěli posílit. Zaznamenal jsem snahy na ustanovení jednokolové volby do...

Téma: Kompletní rekonstrukce důchodového systému

Skupina: Důchodová reforma

autor: vytvořeno: 09.02. 2018 12:50

Vážení kolegové,

pokusím se rozproudit debatu o revizi důchodovému systému. Neustále se opakuje téma změny struktury společnosti směrem k jejímu stárnutí, ale konkrétní návrhy jak výrazně zkrátil délku pobírání...

14 5 6 7 8 9 101519

Pojďte do toho s námi!

Přejeme si znát vaše názory. Připravili jsme pro vás dotazník, který nám pomůže změnit nevypovídající ankety na rychlé a hodnotné výzkumy. Pomozte nám lépe poznat vaše názory, zapojte se do kampaní, komunikace a buďte skutečnou součástí TOP 09. Po vyplnění vám navíc budeme moci ušít naše komunikační kanály přímo na tělo - už žádné nezajímavé informace, budeme vám servírovat to, co vás opravdu zajímá.
Vyplnit