Skupiny
Diskuse
Akce
Chaty
zpět

TOPkvíz s Matějem Ondřejem Havlem

Datum: 17.05.2022 19:00 - 20:30
Místo: Velké náměstí 26/36, Hradec Králové
Osobnosti: Matěj Ondřej Havel, Lukáš Řádek, Jakub Sofka, Dominik Šípoš, Petr Vošoust

Po pauze vynucené zlým virem Vás rádi zase zveme na oblíbený TOPkvíz!

17. 5. 2022 v 19:00 hod. pokračuje letošní sezóna našeho vědomostního hospodského kvízu, potrvá do podzimu. Soutěžit je možné ve dvou až šestičlenných týmech, každé kolo je tematicky jinak zaměřené. Těšit se můžete na otázky z historie, zeměpisu, přírodních věd i politiky, téma konkrétního kola vždy dopředu sdělíme.
Po každém kvízu následuje Pivo s poslancem, neformální beseda s hradeckým poslancem M. O. Havlem, případně také s dalším poslancem koalice SPOLU. Otevřená je pochopitelně i nesoutěžícím v kvízu. Svůj tým můžete přihlásit zde: https://forms.gle/z4yEfY4FCghSK78T9, a to až do neděle 15. 5. Kvíz se uskuteční v prostorách Pivovarských domů na Velkém náměstí v Hradci.
Kvíz se bude konat každé dva týdny, pro účast v dalších kolech není nutné absolvovat ta předchozí, naskočit lze kdykoliv! 
Těšíme se na vás!

Přijdou

Možná přijdou

Pojďte do toho s námi!

Přejeme si znát vaše názory. Připravili jsme pro vás dotazník, který nám pomůže změnit nevypovídající ankety na rychlé a hodnotné výzkumy. Pomozte nám lépe poznat vaše názory, zapojte se do kampaní, komunikace a buďte skutečnou součástí TOP 09. Po vyplnění vám navíc budeme moci ušít naše komunikační kanály přímo na tělo - už žádné nezajímavé informace, budeme vám servírovat to, co vás opravdu zajímá.
Vyplnit