Skupiny
Diskuse
Akce
Chaty
zpět

SPOLU ve Smečně

Datum: 15.09.2021 14:00 - 14:45
Místo: Smečno

Pojďme se SPOLU potkat na náměstí.Naši kandidáti zde budou k dispozici pro seznámení i diskusi nad programem. 

Kdo jsou naši lídři? 

Jan Skopeček (ODS): S politikou začínal na regionální a komunální úrovni. Je zastupitelem města Hořovice. Je liberálním ekonomem hájícím svobodu jednotlivce a tržní ekonomiku před všeobjímajícím a všeregulujícím státem.

Helena Langšádlová (TOP 09): Aktuálně na barikádách za hájení české státní nezávislosti proti útokům z Ruska a Číny. Dlouhodobě upozorňuje na hrozby hybridní války a věnuje se zahraniční a bezpečnostní politice.

Nina Nováková (KDU-ČSL): Její osobní heslo je s úctou a respektem. Je zastupitelkou města Brandýs nad Labem. Její profesí je učitelství. Vytvořila například koncepci vzdělání pro seniory. Přispěla k zařazení etické výchovy do učebního plánu školy a vytvořila koncepci předmětu základy humanitní vzdělanosti.

Kompletní kandidátku si můžete prohlédnout na našem webu: spolu21.cz

Přijdou

Možná přijdou

Pojďte do toho s námi!

Přejeme si znát vaše názory. Připravili jsme pro vás dotazník, který nám pomůže změnit nevypovídající ankety na rychlé a hodnotné výzkumy. Pomozte nám lépe poznat vaše názory, zapojte se do kampaní, komunikace a buďte skutečnou součástí TOP 09. Po vyplnění vám navíc budeme moci ušít naše komunikační kanály přímo na tělo - už žádné nezajímavé informace, budeme vám servírovat to, co vás opravdu zajímá.
Vyplnit