Skupiny
Diskuse
Akce
Chaty
Nejste členem skupiny

Stav nouze, krizová patření a predikce

zakladatel: Jan Havelka
kraj: Celá ČR
Stav nouze, krizová patření a predikce

Dobrý den, draz spoluobčané,

to, co nás pronásleduje poslední dobou, je zcela jistě motorem proto, abychom byli schopni vytvořit kvalitní koncepci řešení takovéto situace.

Bude důležité se ponaučit a vytvořit plán pro možný návrat nouzového stavu.. Měli bychom být schopni v případě katastrof reagovat rychleji a jistěji.. Po téměř sto letech k nám přišla katastrofa,která naštěstí nemá natolik fatální dopad, jako válka, ale je to určitě zkouška, která zjišťuje, jak jsme připraveni a čeho všeho jsme schopni.. určitě bychom vždy měli být schopni se nejen adekvátně poprat se symptomy, ale také vyřešit rychlost výroby případných léků,včetně rezerv pro nákup licencí na výrobu a to přesně tak, aby naše společnost v tomto byla zcela soběstačná..

Prosím Vás všechny,mějme ve společných problémech dobrou vůli a žijme rádi a svorně..

Pojďte do toho s námi!

Přejeme si znát vaše názory. Připravili jsme pro vás dotazník, který nám pomůže změnit nevypovídající ankety na rychlé a hodnotné výzkumy. Pomozte nám lépe poznat vaše názory, zapojte se do kampaní, komunikace a buďte skutečnou součástí TOP 09. Po vyplnění vám navíc budeme moci ušít naše komunikační kanály přímo na tělo - už žádné nezajímavé informace, budeme vám servírovat to, co vás opravdu zajímá.
Vyplnit