Skupiny
Diskuse
Akce
Chaty
Nejste členem skupiny

Jde o využívání, či zneužívání práva?

zakladatel: Magdaléna Bouší
kraj: Celá ČR
Jde o využívání, či zneužívání práva?

Sleduji naprosto neuvěřitelné zneužití práva panem Babišem. Domnívám se, že vydání korunových dluhopisů není žádná optimalizace, ale podvod a zlodějina. Vadí mi, že nikdo neřekne nahlas o co jde a opatrně se hovoří o morálním pochybení.

Pracuji pro velkou nadnárodní firmu, která má auditory a dańové poradce z velké čtyřiky. Když pročítám jejich daňové zprávy, tak se podivuji, jak správce daně umí doměřit daň s argumentem zneužití práva. NSS mnohokrát zneužití práva potvrdil svou judikaturou. Tak proč to nenazveme tak, jak to je.

Pan Babiš šidí na daních v přímém přenosu a nazývá to daňovou optimalizací. Nyní by měl nastoupit FU a doměřit dań včetně penále s  argumentem zneužití práva.

Pojďte do toho s námi!

Přejeme si znát vaše názory. Připravili jsme pro vás dotazník, který nám pomůže změnit nevypovídající ankety na rychlé a hodnotné výzkumy. Pomozte nám lépe poznat vaše názory, zapojte se do kampaní, komunikace a buďte skutečnou součástí TOP 09. Po vyplnění vám navíc budeme moci ušít naše komunikační kanály přímo na tělo - už žádné nezajímavé informace, budeme vám servírovat to, co vás opravdu zajímá.
Vyplnit