Skupiny
Diskuse
Akce
Chaty
Nejste členem skupiny

Zločin a trest

kraj: Celá ČR
Zločin a trest

 V poslední době jsou médi plná různých prohlášení a výroků na téma dodržování zákonů v české republice a Evropě, která cílí převážně na imigranty v těchto zemích. V mnoha případech je po lidech pocházejících z jiných kulturních poměrů vyžadováno dodržování, nejenom zákonů, ale i místních zvyklostí a tradic (styl oblékání atd…).

V současné době se ovšem i česká republika dostala do podobného sporu s Norskem. Norské úřady přistoupily k odebrání dvou chlapců dle norských právních zvyklostí a česká republika se v tomto případě začala velice významně angažovat.

Rád bych zde otevřel diskuzi o tomto, dle mého názoru, velice nešťastném postupu, který může sám osobě vést k vytvoření velice závažného precedentu.

Pojďte do toho s námi!

Přejeme si znát vaše názory. Připravili jsme pro vás dotazník, který nám pomůže změnit nevypovídající ankety na rychlé a hodnotné výzkumy. Pomozte nám lépe poznat vaše názory, zapojte se do kampaní, komunikace a buďte skutečnou součástí TOP 09. Po vyplnění vám navíc budeme moci ušít naše komunikační kanály přímo na tělo - už žádné nezajímavé informace, budeme vám servírovat to, co vás opravdu zajímá.
Vyplnit