Skupiny
Diskuse
Akce
Chaty
Nejste členem skupiny

Nepřeceňujme sociální sítě!

zakladatel: Martin Kamín
kraj: Celá ČR
Nepřeceňujme sociální sítě!

Vážení, na internetu vyšel článek (spíše ale PR), který vysoce vyzdvihuje úspěchy TOP09 na internetu, konkrétně na sociálních sítích. Obsahově článek nic moc, ale něco nebezpečného na něm vidím už teď, rok před volbami.

Pokud TOP09 chce uspět, musí zapracovat HLAVNĚ na cílové skupině, kterou neumí oslovit právě internetem - a to jsou vesnice, malá města, malí živnostníci na vesnicích, senioři. Má obava vyplývá z výsledků prezidentských voleb, kde KS zvítězil ve velkých městech a MZ na venkově a Moravě a to drtivě. Proto musíme levicově smýšlejícím občanům nabídnout levicová témata.

Nenechme se opít "úspěchy" na internetu a více se zaměřme na cílové skupiny, které internetem neoslovíme. 

Navíc, oslovit internetové uživatele se naučí brzy všechny strany, dříve nebo později, nebo si na to někoho prostě najmou.

Pojďte do toho s námi!

Přejeme si znát vaše názory. Připravili jsme pro vás dotazník, který nám pomůže změnit nevypovídající ankety na rychlé a hodnotné výzkumy. Pomozte nám lépe poznat vaše názory, zapojte se do kampaní, komunikace a buďte skutečnou součástí TOP 09. Po vyplnění vám navíc budeme moci ušít naše komunikační kanály přímo na tělo - už žádné nezajímavé informace, budeme vám servírovat to, co vás opravdu zajímá.
Vyplnit