Skupiny
Diskuse
Akce
Chaty
Nejste členem skupiny

Něco děláme moc špatně, jak to udělt líp?

zakladatel: Petr Novotnak
kraj: Celá ČR
Něco děláme moc špatně, jak to udělt líp?

Pokud si třetina lidí myslí, že se za komunismu měli lépe a další třetina si není jistá, tak je demokracie na spadnutí! 

Tihle lidé budou volit levici! Přesvěčme je, že se teď mají nejlépe a budou volit TOP09! Oni si myslí, že se dnes mají hůř, protože za mlada je nic nebolelo, byli mladí. Zapomínají, jak se skutečně měli jejich rodiče jejich dědové a babičky. Minulost je třeba učit, ale né porvchně, že se stála fronta na banány, ale ukazovat lidem skutečný rodinný rozpočet tehdy a teď! To je podstata, pokud si budete prosazovat na bilbordy ksichty s lacinými hesly, nic se nezmění a máme tu za pár let socialismus a bídu o které nám budou z plakátu říkat, jak s máme dobře a lidi tomu budou věřit, "protože to řekl přeceda". :-( 

Bavme se o tom, jak povzbudit lidi, naštvaní a opruzení lidi volí levici a to je špatně! 

Vylepit na barák "volím TOP09" akorát popudí lidi a bude to k ničemu. Pokud lidi přesvědčíme, že se teď mají lépe než dříve a to se mají, jen jim to nikdo neřek, budou volit TOPku i bez politických plakátů. 

Nejtěžší je vymyslet, jak jim ta fakta prezentovat... a proto zakládám tuto skupinu

Pojďte do toho s námi!

Přejeme si znát vaše názory. Připravili jsme pro vás dotazník, který nám pomůže změnit nevypovídající ankety na rychlé a hodnotné výzkumy. Pomozte nám lépe poznat vaše názory, zapojte se do kampaní, komunikace a buďte skutečnou součástí TOP 09. Po vyplnění vám navíc budeme moci ušít naše komunikační kanály přímo na tělo - už žádné nezajímavé informace, budeme vám servírovat to, co vás opravdu zajímá.
Vyplnit