Skupiny
Diskuse
Akce
Chaty
Nejste členem skupiny

Parkanová měla požádat o vydání

zakladatel: Karola Haasová
kraj: Celá ČR
Parkanová měla požádat o vydání

Kdybych byla Parkanová, požádám o vydání
Neumím si představit, že by Poslanecká sněmovna nezbavila imunity svou místopředsedkyni Vlastu Parkanovou. Jenom tím, že ji vydá k trestnímu stíhání, se totiž může naplno rozjet policejní a soudní mašinérie, která jako jediná dokáže odpovědět na otázku, zda Vlasta Parkanová pochybila při nákupu letadel CASA a tím pádem za to ponese odpovědnost.

Nerozumím tomu, proč sama Parkanová dobrovolně podstupuje nedůstojné sněmovní divadlo v přímém přenosu, a neukáže, že je formát a sama požádá o své vydání. Je-li nevinná, jak tvrdí, nemá se čeho obávat. A pokud jde o policejní zlovůli, kde jinde, než před soudem, se může ukázat: kdo je kdo?

Kdybych byla na jejím místě, o vydání sama požádám. Nesnesla bych pomyšlení, že když si nechám imunitu, nikdy policie nevyšetří, jak to s nákupem letadel skutečně bylo. A nade mnou se bude navždy vznášet stín pochybností.

Karola Haasová, kandidátka TOP 09 a Starostů na hejtmanku Ústeckého kraje

Pojďte do toho s námi!

Přejeme si znát vaše názory. Připravili jsme pro vás dotazník, který nám pomůže změnit nevypovídající ankety na rychlé a hodnotné výzkumy. Pomozte nám lépe poznat vaše názory, zapojte se do kampaní, komunikace a buďte skutečnou součástí TOP 09. Po vyplnění vám navíc budeme moci ušít naše komunikační kanály přímo na tělo - už žádné nezajímavé informace, budeme vám servírovat to, co vás opravdu zajímá.
Vyplnit