Skupiny
Diskuse
Akce
Chaty
zpět
Diskutujte o všem, co vás zajímá. V seznamu níže přitom můžete sledovat nejen diskuse ve skupinách, kterých jste členem. Zajímavé příspěvky vám díky tomu nemohou uniknout.
Nepřečtené Přečtené

Téma: Táta Škromach je progresívní

Skupina: SVĚT SE ZBLÁZNIL....VÍC, NEŽ SI MYSLÍTE

autor: vytvořeno: 10.05. 2010 18:00

Naslibovat a po volbách nesplnit umí každý. Ale přiznat ještě před volbami, že to, co plácám, jsou jen vějičky pro upoutání pozornosti, to umí jen mistr Škromach

...

Téma: Na počest Magdy Vašáryové

autor: vytvořeno: 07.05. 2010 12:31

Paní Vašáryová v neděli přijede do Brna podpořit kandidátku TOP09 Annu Putnovou, což je dobrá příležitost trochu se podívat přes plot.

Rasistické billboardy s orlicemi, nápadně připomínajícími fašistické ještě u nás...

Téma: Hospodářská politika

Skupina: Volební program TOP 09

autor: vytvořeno: 22.04. 2010 01:10

Program v oblasti hospodářské politiky

Ekonomické klima, veřejné rozpočty, srozumitelné daňové zákony, veřejná doprava, zemědělství a venkov, energetika a informační technologie. To jsou klíčová témata, kterým se...

Téma: Zavedení finančního stropu pro obce

Skupina: Volební program TOP 09

autor: vytvořeno: 07.05. 2010 00:22

Udržení rozvoje obcí pomocí zavedení stropu výdajů přez který by nesměly zajít naopak by podle zákna museli udržovat přebytek cca 10% z rzpočtu.

Téma: Paroubek a náklaďák

autor: vytvořeno: 06.05. 2010 16:42

A nedá mi to a ani dnes nebudu politicky korektní. Jemný humor videa Paroubek a náklaďák mi v tom brání.

http://www.youtube.com/watch?v=7xNldScLsMM

Téma: Bobřík gamblerství

autor: vytvořeno: 06.05. 2010 10:22

Po včerejších eskalaci násilí v Řecku a noci strávené přemýšlením, jestli i nás může dovést nezodpovědná sociální politika až tam, kam Řecko, dnes nemám náladu strefovat se do místní politiky.

Takže důkaz odjinud, o tom,...

Téma: banner neprošel

Skupina: Podporovatelé TOP 09 - Praha

autor: vytvořeno: 06.05. 2010 08:45

na Bigblogger mám tedy TOP alespoň v oblíbených stránkách... To mi budou v diskuzích lidi nadávat :-///

http://stritezska.bigbloger.lidovky.cz/

Téma: Do Šumperka neprojdete!!!

autor: vytvořeno: 05.05. 2010 16:11

Pane Tvrdík,

Dříve než začnete obviňovat temné síly, modrá komanda, utopence, raději se k sabotáži dobrovolně hlásíme

http://zpravy.idnes.cz/ocima-ctenaru.asp?idc=100504250

Zahájili jsme klasickou...

1336597124 125 126 127 128 129

Pojďte do toho s námi!

Přejeme si znát vaše názory. Připravili jsme pro vás dotazník, který nám pomůže změnit nevypovídající ankety na rychlé a hodnotné výzkumy. Pomozte nám lépe poznat vaše názory, zapojte se do kampaní, komunikace a buďte skutečnou součástí TOP 09. Po vyplnění vám navíc budeme moci ušít naše komunikační kanály přímo na tělo - už žádné nezajímavé informace, budeme vám servírovat to, co vás opravdu zajímá.
Vyplnit