Skupiny
Diskuse
Akce
Chaty
zpět
Diskutujte o všem, co vás zajímá. V seznamu níže přitom můžete sledovat nejen diskuse ve skupinách, kterých jste členem. Zajímavé příspěvky vám díky tomu nemohou uniknout.
Nepřečtené Přečtené

Téma: Stánky TOP09 v Praze

Skupina: Podporovatelé TOP 09 - Praha

autor: vytvořeno: 07.05. 2010 16:32

Po Praze jsem už viděl stánky TOP09 s jedním nebo dvěma dobrovolníky. Přišlo mi ale hodně neštastné jak byly stánky umístěny a jak obsluha (ne)oslovovala kolemjdoucí. Například na Palackého náměstí i na Andělu byly ty...

Téma: Koalice KSČSSD

Skupina: Volební program TOP 09

autor: vytvořeno: 12.05. 2010 11:46

Je dost možné, že je to v jedné z diskuzí již zodpovězeno, nebo toto téma již někdo otevřel. Nicméně by mne velmi zajímalo, zda se pan Kalousek pokusí i po těchto volbách o spojení s ČSSD a tím i s KSČM. Situace po volbách v roce...

Téma: Složenka

Skupina: Volby do PSP ČR 2010

autor: vytvořeno: 16.05. 2010 00:37

Sice obdobné téma jede ve skupině Volební program, ale myslím si, že logicky patří na toto místo.

Téma: Letiště na "Odolce"

Skupina: TOP 09 na Mělníku

autor: vytvořeno: 17.05. 2010 13:36

Bydlím ve městě kterým denně projíždí stovky aut,na obchvat prý nejsou peníze. Bydlím ve městě u kterého má vzniknout druhé letiště pro Prahu,na to peníze jsou. To první je státní,to druhé soukromé díky státním úředníkům....

Téma: "Složenky, vy krávy jedny zelený"

Skupina: SVĚT SE ZBLÁZNIL....VÍC, NEŽ SI MYSLÍTE

autor: vytvořeno: 14.05. 2010 11:52

Odpor ke složenkám je v Čechách celkem opodstatněný, v 90% případu avizuje povinnost něco zaplatit.

Strana TOP09 při svém vzniku jasně avizovala, že bude sdělovat nepříjemné pravdy, bylo to jedno s prvních sdělení, které...

Téma: Trailer k předvolebnímu spotu - Jaký je Váš názor?

autor: vytvořeno: 11.05. 2010 19:20

Tak to vypadá, že po letech bude zase na obrazovkách filmařsky povedený předvolební spot. Alespoň ochutnávka, která byla dnes zveřejněna, vypadá víc než dobře.

Doposavad vždy byly povinné časy, které ČT vyhrazuje...

Téma: POSÍLENÍ PRAVOMOCÍ PREMIÉRA

Skupina: Volební program TOP 09

autor: vytvořeno: 01.05. 2010 15:49

Přátelé, mnozí si stýskají, že naše vláda je neefektivní, že žádná strana neprosadí svůj skutečný program a musí dělat kompromisi v rámci vládní koalice. Za další mnoha lidem (třeba mně) vadí, že ČR má přebujelou státní...

Téma: Táta Škromach je progresívní

autor: vytvořeno: 10.05. 2010 18:00

Naslibovat a po volbách nesplnit umí každý. Ale přiznat ještě před volbami, že to, co plácám, jsou jen vějičky pro upoutání pozornosti, to umí jen mistr Škromach

...

1336597123 124 125 126 127 128 129

Pojďte do toho s námi!

Přejeme si znát vaše názory. Připravili jsme pro vás dotazník, který nám pomůže změnit nevypovídající ankety na rychlé a hodnotné výzkumy. Pomozte nám lépe poznat vaše názory, zapojte se do kampaní, komunikace a buďte skutečnou součástí TOP 09. Po vyplnění vám navíc budeme moci ušít naše komunikační kanály přímo na tělo - už žádné nezajímavé informace, budeme vám servírovat to, co vás opravdu zajímá.
Vyplnit