Skupiny
Diskuse
Akce
Chaty
zpět
Diskutujte o všem, co vás zajímá. V seznamu níže přitom můžete sledovat nejen diskuse ve skupinách, kterých jste členem. Zajímavé příspěvky vám díky tomu nemohou uniknout.
Nepřečtené Přečtené

Téma: Vlasta Parkanová - Jihočeský kraj

Skupina: Setkání s osobnostmi TOP 09

autor: vytvořeno: 19.05. 2010 18:05

Jelikož jsem členem TOP09 a můj táta je předsedou TOP09 za náš region, měl jsem možnost setkat se s několika osobnostmi této strany a budu ji mít i nadále.Paní Parkanové si velice vážím, rád poslouchám její vypravování o...

Téma: NÁRODNÍ ZÁJMY

Skupina: Volební program TOP 09

autor: vytvořeno: 05.05. 2010 18:38

Pojďme se zamyslet nad pojmem "Národní zájem". Měla by podle Vás česká politika následovat národní zájmy státu? Často se o tom hovoří v médiích, Václav Klaus toto zaklínadlo často používá. Zejména v souvislosti s EU, která...

Téma: Občanské dluhpisy

Skupina: Volební program TOP 09

autor: vytvořeno: 18.05. 2010 14:59

Velmi stručně myšlenka:

- stát má dluhy, a náklady na dluhovou službu budou rychle stoupat

- občané mají úspory a hledají "bezpečný, alespoň trochu výnosný" přístav.

= státní dluhopisy, výnos kolem 3% ročně, a dobrá kampaň...

Téma: Otakar Motejl, nejen Ombudsman

Skupina: Osobnosti

autor: vytvořeno: 10.05. 2010 17:55

Co takhle se pobavit o této významné osobnosti..?

PS: Hlubokou a upřímnou soustrast

Téma: Kdo nehlasuje s námi, hlasuje proti nám

Skupina: SVĚT SE ZBLÁZNIL....VÍC, NEŽ SI MYSLÍTE

autor: vytvořeno: 02.05. 2010 13:14

Zajímá Vás, kdo ve sněmovně nejlépe reprezentuje Vaše názory? Zkuste tohle:

http://test.kohovolit.sk/api/cz/psp/vote.php?digest_id=11

Já jsem měl největší procento shody s Přemyslem Rabasem ze Strany zelených a...

Téma: Co trápí obyvatele obcí v regionu Mělník?

Skupina: TOP 09 na Mělníku

autor: vytvořeno: 17.05. 2010 11:23

Regionálních problémů k řešení je mnoho. Napište nám, co trápí vás a co byste rádi změnili, event. i co jste ochotni pro to udělat.  Já začnu. bydlím v ospalém městě na okraji regionu - Kostelci nad Labem. Trápí mě, že město...

Téma: Přerušení kampaně

Skupina: SVĚT SE ZBLÁZNIL....VÍC, NEŽ SI MYSLÍTE

autor: vytvořeno: 17.05. 2010 23:13

Zatímco někdo přerušuje kampaň kvůli pošramocenému egu a ráně od opilce, TOPka to dělá kvůli povodním. Je mi úplně jedno, že to někdo nazve populismem či laciným gestem. Gazdík, Lukša a Chalánková jsou úzce spjati se svými...

Téma: eJustice

Skupina: Informační a komunikační technologie

autor: vytvořeno: 05.05. 2010 23:04

Protože teď píši diplomovou práci na téma elektronizace justice, zajímalo by mě, jak se k tomuto problému stavíte. Je pro Vás dlouhodobým cílem dosáhnout plné elektronizace justice (elektronický spis), nebo pouhé...

1336597122 123 124 125 126 127 128 129

Pojďte do toho s námi!

Přejeme si znát vaše názory. Připravili jsme pro vás dotazník, který nám pomůže změnit nevypovídající ankety na rychlé a hodnotné výzkumy. Pomozte nám lépe poznat vaše názory, zapojte se do kampaní, komunikace a buďte skutečnou součástí TOP 09. Po vyplnění vám navíc budeme moci ušít naše komunikační kanály přímo na tělo - už žádné nezajímavé informace, budeme vám servírovat to, co vás opravdu zajímá.
Vyplnit