Skupiny
Diskuse
Akce
Chaty
seznam chatů

ONLINE CHAT

Daniel Korte na chatu
Daniel Korte

Daniel Korte

Co je to protikomunistický odboj a odpor a jaký je v tom rozdíl? Kdo je jeho účastníkem? Jaká se připravuje k této problematice legislativa?

Nejen na tyto otázky se můžete zeptat již nyní. Odpovídat bude poslanec Daniel Korte a to ve čtvrtek 5. května 2011 od 10 hodin na chatu MY.TOP 09.

Chat již proběhl (5.5.2011 od 10:00)

Archiv on-line diskusí
Daniel Korte

Daniel Korte

Vážení podporovatelé,

děkuji Vám všem za zajímavé otázky a příspěvky. Pokud se na všechny nedostalo, obracejte se, prosím, přímo na mne e-mailem.

Srdečně Vás všechny zdravím a přeji pěkný den!

Daniel Korte
Jaroslav Poláček

Jaroslav Poláček

Abych nebyl za vyvrhela, tak jednu vážnou. Má dnes smysl ještě rušit KSČM? A proč vlastně tato aktivita většinou vycházela ze Senátu a méně často z dolní komory?
Daniel Korte 10:25

Daniel Korte

Existence KSČ(M) je ostudným vředem na naší politické scéně. Dovedl by si někdo představit, že pokračovatelka NSDAP (Nazional-sozialistische deutsche Arbeitspartei) bude dále působit v demokratickém Německu třeba pod názvem NSAPD (Nazional-sozialistische Arbeitspartei Deutschlands)? Je to bohužel dědictví nedůslednosti listopadového převratu: většina jeho protagonistů se rekrutovala z prostředí disidentů, jež bylo směsicí antikomunistů a bývalých komunistů, namočených v komunistickém režimu různou měrou. Hodně jsem jich znal a hodně jsem se s nimi hádal. Nikdo z nich nedokázal přiznat svůj omyl či pochybení - znamenalo by to popřít svůj život. Proto také byly tehdy hlasy volající po zrušení KSČ hlasy volajícího na poušti.
K Vaší druhé otázce odpověď pouze spekulativní: je to možná tím, že jich v Senátu moc není. Ve Sněmovně se normálně potkáváme a oni se chovají slušně: zdraví, jedí příborem a jsou čistě oblečení. Nějak jsme si zvykli.
Srdečně zdravím.

Jaroslav Poláček

Jaroslav Poláček

Mě by zajímalo, zda-li zpěv byl otázkou přítomnosti či připravovanou a opečovávanou myšlenkou. A taky, zda jste už dostal nabídku do nějakého souboru. :-)
Daniel Korte 10:12

Daniel Korte

Dobrý den, pane Poláčku,
ona myšlenka se ve mně probudila a postupně narůstala během nekonečného, zbytečného mlácení prázdné slámy, jehož jsme byli svědky před hlasováním o nedůvěře vládě. Nic proti tomuto instrumentu - snaha opozice svrhnout vládu a zaujmout její místo je snahou legitimní. Jenže v tomto případě tomu tak nebylo. Předseda ČSSD totiž předem veřejně deklaroval, že v případě úspěšného hlasování jeho strana vládní odpovědnost nepřevezme. O co tedy šlo? Inu, o nic. Bylo to pouhé divadlo, zcela zbavené svého obsahu a naprosto vyprázdněné, pouhé producírování před televizními kamerami. Takže jsem si řekl: chtěli jste divadlo, máte ho mít!

Srdečně zdravím.

Jaroslav Kronus

Jaroslav Kronus

Servus pěvče norimberský ,
nehodláte s další pěvkyní v dresu knížecí družiny Vlastičkou Parkan alias arizonskou pěnicí vyrazit coby Eva a Vašek z TOP 09 na pěvecké turné po ČR ?
Vokály v podobě chrup-brumenda by mohl vystřihnout samotný pan kníže a pan Berousek souhlasí se zapůjčením šapito, manéže i klecí !!!!
Jaroslav Kronus - Kolín, -Švejk, kverulant a obecní klaun !
Daniel Korte 10:06

Daniel Korte

Milý pane Krone, Švejku, kverulante a obecní klaune!
Je to skvělý podnět k mé další práci. Prozatím mi přicházejí pouze přihlášky do smíšeného pěveckého sboru. Vypilujeme program - a máme ve volbách 57 %!
Ale do té doby tady je ještě spousta prozaické práce.
Srdečně zdravím.

Pojďte do toho s námi!

Přejeme si znát vaše názory. Připravili jsme pro vás dotazník, který nám pomůže změnit nevypovídající ankety na rychlé a hodnotné výzkumy. Pomozte nám lépe poznat vaše názory, zapojte se do kampaní, komunikace a buďte skutečnou součástí TOP 09. Po vyplnění vám navíc budeme moci ušít naše komunikační kanály přímo na tělo - už žádné nezajímavé informace, budeme vám servírovat to, co vás opravdu zajímá.
Vyplnit