Skupiny
Diskuse
Akce
Chaty
seznam chatů

ONLINE CHAT

Chat s volebním manažerem Jaroslavem Poláčkem
Jaroslav Poláček

Jaroslav Poláček

Zajímají Vás podrobnosti z pozadí kampaně TOP 09? Jak funguje tým, který připravuje stranu na volby a co je vlastně náplní práce volebního manažera? Co má TOP 09 v plánu do budoucna v oblasti online komunikace? Nejen na tyto otázky se můžete ptát volebního manažera TOP 09 Jaroslava Poláčka.

Chat již proběhl (6.10.2010 od 13:00)

Archiv on-line diskusí
Vendula Železná

Vendula Železná

Sleduju hodně děí v Olomouci a docela se mi líbil videoprofil kandidáta na primátora Iva Vlacha, škoda jen že podobných videí není víc. Kdo vlastně vymyslel heslo "Dřív než si myslíte"?
Jaroslav Poláček 14:20

Jaroslav Poláček

V Olomouci máte skvělého kandidáta do senátu, pana Kleina a rozhodně se koukněte na jeho video s traktůrkem jak startuje reformy :)
Nerad bych někomu nespravedlivě upřel autorství, ale pokud si dobře vzpomínám, tak v březnu přišla s tímto sloganem agentura Lavmi, která s námi spolupracuje i na těchto volbách.

Petr Lang

Petr Lang

Kde (na jakých místech) si nejvíce odpočinete a je Vám dobře?
Jaroslav Poláček 14:12

Jaroslav Poláček

Pro mě je to spíš otázka s kým. Samozřejmě je pro mne velmi příjemné a povzbuzující když můžu strávit alespoň některý čas se svojí rodinou. Hodně rád si taky odpočinu když se potkám se svými přáteli, kteří se o politiku zajímají, jako každý normální občan. Ale pravda je, že v posledním měsíci jsem se s nimi viděl málo. :)

Karel Novotný

Karel Novotný

Myslíte si, že kampaň v Praze a hlavně v jednotlivých městských částech je zvládnutá dobře?
Jaroslav Poláček 14:08

Jaroslav Poláček

Ano, určitě existuje řada problémů, protože kdo nic nedělá, ten nic nezkazí a naopak. Samozřejmě vím, jak vypadala kampaň v Praze před volbami do psp a vím také, že ta současná kampaň je mnohem větší a to snad ve všech ohledech, na které si vzpomenu. Taky je zřejmé, že ODS po své květnové prohře nasadila velmi masivní kampaň. Nicméně před oranžovými billboardy jsme na jaře také skoro neměli kam utéci ...

Vendula Železná

Vendula Železná

Díky za odpověď. Píšete, že vás příjemně překvapily reakce ze sociálních sítí. Nemáte pocit, že se jedná hlavně o volby do PS, přijde mi, že v některých městech a to i statutárních tento způsob komunikace vůbec "nefrčí". Možná bych se vás ještě jen zeptala, proč nemá topka připravený podobně originální vtipný volební klip, jako měla před volbami do sněmovny.
Jaroslav Poláček 14:01

Jaroslav Poláček

Je logické, že například prezentace na facebooku mají rozdílnou hladinu úrovně. Nicméně je to další otevřený komunikační kanál mezi politiky a voliči. A já osobně vnímám hodně pozitivně jakýkoliv prostor, kde dochází ke komunikaci mezi voličem a politikem. Volební spot je vysílán pouze před volbami do poslanecké sněmovny a do Evropského parlamentu. Takže jsme nové video nepřipravovali, ale to neznamená, že nová videa nemáme. Dokonce jsem viděl i volební spoty. Všechny byste měla najít na www.youtube.com/topvidea. Od konce prázdnin také na této stránce najdete několik dílů našeho videotopu, magazínu, který připravujeme pravidelně pro naše členy a příznivce. Koukněte a určitě si budu velmi vážit toho, když mi napíšete svůj názor.

Radovan Auer

Radovan Auer

A jak tipujete výsledek u vás doma v Teplicích?
Jaroslav Poláček 13:53

Jaroslav Poláček

Máme skvělého kandidáta na primátora, Petra Měsíce, partu profesionálů, kteří tomu dávají neuvěřítelné množství energie a myslím si, že Teplice by si změnu zasloužili. Chceme lidem vrátit důvod žít v Teplicích. Víc, než si myslíte:)

Radovan Auer

Radovan Auer

Z kampaně mám pocit, že "konkurence" se po parlamentních volbách poučila a také se hodně zaměřila na virální marketing, práci s facebookem a internetem obecně. Vnímáte to také tak?
Jaroslav Poláček 13:51

Jaroslav Poláček

Ano, a jsem rád, že i v kampaních jiných stran vidím řekněme jistou inspiraci našimi vlastními aktivitami :) Nicméně se domnívám, že zejména komunikace na sociálních sítích si musí ujít ještě pořádný kus cesty...

Bohuslav Franc

Bohuslav Franc

Podle posledních pár měsíců je vidět, jak popularita TOP 09 roste. Na druhou stranu je jasné, že škrty v rozpočtech a předpokládané následné zdražování všeho kolem asi lidem úsměvu nepřidá. Myslíte, že popularita pravice poroste i v delším časovém horizontu? Aktuální grafy tomu zatím nasvědčují.
Jaroslav Poláček 13:49

Jaroslav Poláček

Trochu se mi ptáte na věštění z křišťálové koule, já bych si samozřejmě přál, aby přesvědčení všech voličů, že naše země potřebuje reformy vydrželo. TOP 09 vedla kampaň, kde na rovinu a dopředu sdělila jaké kroky je třeba udělat abychom za 4 roky nedostali už opravdovou složenku na mnohem vyšší částku.

Pojďte do toho s námi!

Přejeme si znát vaše názory. Připravili jsme pro vás dotazník, který nám pomůže změnit nevypovídající ankety na rychlé a hodnotné výzkumy. Pomozte nám lépe poznat vaše názory, zapojte se do kampaní, komunikace a buďte skutečnou součástí TOP 09. Po vyplnění vám navíc budeme moci ušít naše komunikační kanály přímo na tělo - už žádné nezajímavé informace, budeme vám servírovat to, co vás opravdu zajímá.
Vyplnit